The Best Aqua Floor banner
SQDB-2
SQDB-3
Waterproof Laminate Flooring

Dysheme laminate i papërshkueshëm nga uji

Panelet e personalizuara kanë bukurinë dhe pasurinë e pamjeve të ndryshme të rimesove të dizajnuara me qëndrueshmërinë e petëzuar

Mëso më shumë
SPC Rigid Core Flooring

Dyshemeja me bërthamë të ngurtë SPC

Zgjidhja perfekte për familjet e ngarkuara ose hapësirat komerciale me elasticitet dhe çmime të pakrahasueshme.

Mëso më shumë
Stairboards and moldings

Shkallët dhe mbulesat

Zbuloni lloje të ndryshme të shkallëve dhe pjesëve të shkallëve nga shkallët e shkallëve, ngritësit e shkallëve, hundët e shkallëve etj.

Mëso më shumë
 • Who we are?

  Kush jemi ne? +

  Një kompani materialesh dekorimi në pronësi të familjes, me fokus te partnerët e saj - e rrënjosur në vend me një prani globale.SQ Floor (Super Qualified Floor), një biznes familjar i gjeneratës së tretë, ka balancuar me sukses traditën dhe inovacionin për më shumë se 36 vjet.Ne synojmë të ofrojmë markë dyshemeje mbarëbotërore të produkteve të saj të prodhuara në Kinë.
 • What we produce?

  Çfarë prodhojmë ne? +

  Si një kompani e menaxhuar nga pronari, SQ Floor përfaqëson teknologjinë inovative, cilësinë më të lartë dhe shërbimin profesional me praninë globale bazuar në përvojën e saj të gjatë dhe vendndodhjet në mbarë botën.Ne jemi të përkushtuar të furnizojmë dysheme të reja inxhinierike, dysheme të laminuara, panele muri të brendshëm dhe dysheme të ngritura me akses, të cilat aplikohen gjerësisht për skenat rezidenciale dhe tregtare që nga viti 1985.

Pse ne?

 • Përvojë e gjerë

  SQ Floor ka bashkëpunuar me më shumë se 500 importues/distributorë/shitës me shumicë dhe pakicë.Ndërkohë pesëdhjetë e tetë showroom me një sërë politikash për të mbështetur partnerët.

 • Ekipi i qëndrueshëm i punës

  Punonjësit e SQ Floor vlerësohen si partnerë dhe anëtarë të dashur të familjes."Struktura organizative shkencore është themeli bazë i SQ Floor." Tha nga Senior Z. Mo.

 • Qendra R&D e standardeve të larta

  Laboratori SQ përmirëson kontrollin e cilësisë që është i pajisur me laborator kimik, sallën e testeve të performancës fizike, dhomën e testeve me temperaturë të lartë 3 laborator të madh.

ad_about_banner

  Markat e njohura me të cilat bashkëpunojmë

 • jghuyt
 • khjgiuyy
 • hgjkyu
 • hjlio
 • kjhgiuy
 • kjhgiuyyu
 • jhgfutyty
 • jfgh

Pyetjet e shpeshta Rreth SQ Floor Wholesale

Pyetjet e bëra më shpesh

 • A keni një listë çmimesh 'Tregti'? +

  Ne ofrojmë çmime të qarta me zbritje të konsiderueshme bazuar në sasinë e porosisë në dispozicion, përveç zbritjeve në transport.Me pak fjalë, nëse porositni më shumë, ne do t'i zbritim më shumë.

 • Kur mund ta marr çmimin? +

  Zakonisht citojmë brenda 24 orëve pasi kemi marrë kërkesën tuaj.Nëse jeni shumë urgjent për të marrë çmimin.Ju lutemi na telefononi ose na tregoni në emailin tuaj në mënyrë që ne të marrim parasysh prioritetin tuaj të kërkesës.

 • A furnizoni me shumicë? +

  SQ Floor si prodhues furnizon industrinë e ndërtimit, prodhuesit e automjeteve të kohës së lirë, ndërtuesit e anijeve dhe jahteve dhe një sërë biznesesh të tjera prodhuese, si dhe shet drejtpërdrejt te konsumatori.Ne jemi të vendosur mirë për të ofruar shërbime në kohën e duhur për linjat e prodhimit në lëvizje.Për më shumë informacion, ju lutemi shikoni faqen tonë të korporatës KETU.

 • Si mund të marr mostrat tuaja? +

  Tabelat e mostrave janë të disponueshme për çdo stil dyshemeje dhe panelesh të ofruara në koleksionet tona.Ju lutemi zgjidhni një koleksion për të parë opsionet.Ju mund të filloni të porositni mostrat tuaja duke përdorur lidhjet e mëposhtme.

 • Si mund të paguaj tarifën e mostrës dhe koston e transportit? +

  Ju mund ta paguani atë me T/T nëse nuk jeni të kënaqur me koston e ngarkesës që mund të paguani të mbledhura.

 • Si mund të marr një mostër për të kontrolluar cilësinë tuaj? +

  Pas konfirmimit të çmimit, mund të kërkoni mostra për të kontrolluar cilësinë tonë.Normalisht duhen 3 ditë për të bërë një mostër, veçanërisht mostrat janë bërë me porosi. 0.5M2 mostrat janë falas.Klientët duhet të mbulojnë koston e transportit.

 • Mund të dizajnoni për ne? +

  Po, ne kemi një ekip profesional në projektim dhe prodhim.Thjesht na tregoni idetë dhe ne do t'ju ndihmojmë të zbatoni idenë tuaj në dizajn.

 • Sa kohë mund të pres që të marr mostrën? +

  Zakonisht duhen 3 ditë për të përfunduar mostrat.Koha e dorëzimit të mostrës nga 3-5 ditë pune varet nga kompania ekspres që ju zgjidhni.

 • A ka sasi minimale të porosive në produktet e panelit? +

  Po atje jane.
  Nëse po porositni dërrasa të rezervuara, ju lutemi na kontaktoni për stilet e aksioneve pasi ka më shumë se 300,000 metër katror përgatitje të aksioneve shumëvjeçare dhe vazhdoni të përditësoni inventarin.Do të gjeni edhe modele të kënaqura.
  Nëse po porositni nga diapazoni i tabelave tona të personalizuara, porositë minimale janë të vendosura si për qëllime prodhimi ashtu edhe për qëllime shpërndarjeje (nga pikëpamja e prodhimit, panelet tuaja nuk do të ishin vlerë për paratë nëse bëhen në sasi më të vogla).

 • Po në lidhje me kohëzgjatjen e prodhimit në masë? +

  Sinqerisht, varet nga sasia e porosisë dhe sezoni që bëni porosinë.Koha normale e dorëzimit është rreth 10-35 ditë.

 • Cilat janë kushtet tuaja të dorëzimit? +

  Ne pranojmë EXW, FOB, CFR, CIF, DDP, etj. Ju mund të zgjidhni atë që është më e përshtatshme ose me kosto efektive për ju.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Nuk jeni i sigurt se ku të filloni?

Why wall panels i...

Pse panelet e murit janë më të mira sesa të ngjiten në dysheme me...

Shumë njerëz mendojnë se është në rregull të lidhni dyshemenë e laminuar në mur, pse më duhet të blej panele muri normative?Edhe pse ngjitja e dyshemesë në mur është mënyra më e popullarizuar dhe më e përdorur ...

Lexoni artikullin
Why Do I Need Sco...

Pse më duhet dekorimi Scotia për dyshemetë e mia?

Siç e dimë, lloji më i popullarizuar i dyshemeve, për shembull, dysheme druri / dysheme laminat, dysheme kompensatë, thith dhe çliron natyrshëm lagështinë për shkak të ndryshimeve sezonale në ajër ...

Lexoni artikullin